רמקולים לגינה

אחת החוויות הכיפיות של בעלי נכסים עם גינה היא האפשרות ליהנות ממוסיקה גם בחצר. אבל השאלות הן האם רמקולים לגינה צריכים להיות מיוחדים ומיועדים לגינה, האם הם יהיו חלק מהנוף או יפריעו לו?

מוסיק בחצר

אם אתם רוצים ליהנות ממוסיקה בזמן שתיית הקפה בגינה אחר הצהרים, או כשאתם מארחים חברים לארוחת ברביקיו או מסיבה לאירוע מיוחד, כדאי שתאבזרו את הגינה שלכם ברמקולים ייעודים לגינה. אומנם רמקולים אלחוטיים עם חיבור בלוטות' יוכלו לספק מוסיקה אבל העוצמה ואיכות הסאונד איננה כמו של רמקולים אלחוטיים לגינה שזאת מטרתם העיקרית. בעוד בחללים סגורים יש אקוסטיקה המאפשרת פיזור של הסאונד, גינה היא שטח פתוח והצלילים נודדים לכל כיוון ולכן נבלעים ברעש הכללי.

בחירת רמקולים לגינה

ראשית חשוב להתאים את גודל הרמקולים והכמות לגודל החצר. מיקום נכון של רמקולים וכמות מספיקה תאפשר פריסה אשר תכסה את כל שטח החצר ולא תצטרכו עוצמת ווליום גבוהה מדיי. את השליטה על עוצמת השמע תוכלו לעשות ממערכת הגברה מרכזית שתוכלו לשמור בבית כדי להגן עליה מנזקי קור ומים.

הדבר השני החשוב לבדוק הוא את אפשרות חיווט הרמקולים למערכת המרכזית. רמקולים אלחוטיים אינם מומלצים שכן הם מושפעים מתנאי מזג אויר, חיות המסתובבות בשטח, מערכת השקיה ועוד. בדקו היטב את אפשרות החיווט שלכם והשקיעו בכבלים איכותיים לתוצאה טובה יותר ועמידה לשנים רבות יותר. כמו כן, חשוב לוודא שהרמקולים שאותם אתם רוכשים עמידים למים, חום, אבק ושמש שכן הם יחשפו לכל אלה בגינה.

רמקולים אלחוטיים לגינה

הנראות כחלק מהנוף

רמקולים לגינה אפשר למצוא במגוון עיצובים. יש כאלה שהם דמויי אבנים ונבלעים בנוף, יש כאלה שננעצים באדמה ואפשר להסתיר אותם בין הצמחים או רמקולים הניתנים לתלייה מהעצים, הפרגולה או הגדר.

את הבחירה תצטרכו לעשות בהתאם לתקציב העומד לרשותכם וכאן באתר תוכלו למצוא שלל אפשרויות שכולן מוצלחות. תעברו על כל הדגמים של  רמקולים לגינה שלכם וסמנו את האופציה המתאימה ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ ולהכוונה ולשלוח אליכם הביתה תוך הרמקולים החדשים כדי שהמסיבה הקרובה תשמע לגמרי אחרת.

מוזמנים לקרוא בנוסף: אוזניות אלחוטיות